Celeb,  Extrém,  Magyar lányok,  Szexhírek cikkek

Milliós per Szandika ocsmány szája miatt

Kevesebbet beszél, és egyre többször takarja kezével a pampogóját a villa plasztikcicája. Az átlagon felülire duzzasztott ajkai fájdalmas apadásnak indultak. Barátja, Sanyi nagy összegű kártérítési pert indít.
A nagy szájú lány lassan beleszürkül a villatömegbe. Szandikának persze nem a viselkedése változott meg, hanem a külseje lesz egyre átlagosabb. Mint arról a plasztikcica a beköltözésekor büszkén mesélt, a keblei mellett ajkait is méreten felülire töltette, mert neki így tetszik. Ahogy telnek a napok a villában, a néző úgy érzi, annyira megszokta a látványt, hogy már fel sem tűnik neki Szandika furcsa fizimiskája. Pedig nem a szemünk szokott hozzá a látványhoz, hanem apadásnak indult a természetellenes méretűre szilikonozott száj. Az orvosok szerint átlagosan egy évig látványos az ilyen feltöltés, utána, ha megfelelő anyagot fecskendeznek be, egyszerűen vízzé válik a töltőanyag. Szandikánál még csak fél év telt el, így elképzelhető, hogy valami baj van. Gyanúnkat erősíti az is, hogy a legutóbbi kiválasztáson a szőkeség zsebkendőbe temette hatalmas, vérző ajkait.
Szandika Sanyija szerint – aki egyébként sem szereti ezt a hatalmas szájat – az az orvos tehet mindenről, aki ekkorára töltötte.
– Szandika nagy szájat akart, de nem ekkorát! – kezdte felindultan Sanyi. – Az orvos rontotta el az egészet. Először az egyik oldal lett nagyobb, akkor korrigált, aztán a másik… Végül így lett szegénykémnek ekkora szája. Eddig is dühös voltam erre az orvosra, de most, hogy látom, egyre több problémája van vele szegény lánynak, betelt a pohár! Keresek egy jó ügyvédet, és milliós pert akasztok az orvos nyakába! Csak remélni tudom, hogy nem lesz komoly baja Szandikámnak! Fő a természetesség!
– Többféle töltőanyagot használunk, van kevert, szintetikus és testazonos folyadék is, mely körülbelül egy év alatt egyszerűen vízzé alakul – nyilatkozza egy plasztikai sebész. – A legfőbb probléma, hogy sok orvos esztétikailag elfogadhatatlan eredményeket gyárt. Ha túlmegyünk a természetesség határán, akkor a szövődmények előfordulási aránya statisztikailag megnő.

Leave a Reply