Kiszel Tünde álszeretőkkel baszta át a népet és a médiát

Az egyik napilap megírta, hogy Kiszel Tünde álszeretőkkel keresett pénzt, azonban Gerencsér Tomi tagadja, hogy ilyesmit állított volna.

Udvarlókat vásárolt magának Kiszel Tünde, hogy állandóan szerepelhessen a médiában. Benkő Dániel, Luigi és Kakucsi Csernák Zoltán – csak néhány név a sok közül, akikkel hírbe hozták a magát dekoratív médiaszemélyiségként definiáló Kiszel Tündét. A bizonytalan életkorú celeb vitatható szerelmi életét Kondor Csabáig tudtuk visszakövetni, akit Gerencsér Tamás révén egy ideje mindenki homoszexuálisnak hisz.

Ha éppen nem perel, a dekoratív médiaszemélyiség előrántja az angolszász sajtó Közeli Ismerősének Kiszel Tünde-i megfelelőjét, Az Udvarlót, és azonnal bekerül az újságokba. Kérdés, hogy ki dugta meg valójában a MILF kategóriás Tüncit.

  • Kiszel Tünde szerelmi élete Kondor Csabától napjainkig egy cikkben összefoglalva. Tovább a teljes cikkre.

Udvarlókat talált ki magának Kiszel Tünde, és ezzel rengeteg pénzt kereset – állítja a gondosan megtervezett színjátékok egyik szereplője. A naptárdíva tagad. Pénzért talált ki magának szeretőket Kiszel Tünde – állítja Gerencsér Tamás. A fiatal fiú egykor aktív részese volt egy gondosan megtervezett színjátéknak, amelyről most a Bors hasábjain tálal ki. Nemcsak Kiszel korábbi kapcsolatairól rántja le a leplet, hanem arra is választ ad, miből élt Tünci. A naptárdíva életének eddig ez volt a legnagyobb rejtélye.
– Megállapodtunk Tündével és Kondor Csabával, hogy kitalálunk egy szerelmi történetet. Csaba játszotta a nyilvánosság előtt a szerelmes ifjút, én pedig később léptem a képbe – magyarázta Gerencsér. – Mindannyiunknak megérte a színjáték, hiszen többször szerepeltünk ezzel a történettel a Mónika- és a Balázs-show-ban, a Fókuszban és más tévéműsorokban. Több százezer forintnyi gázsit hozott számunkra a kitalált szerelem, én az így szerzett pénzből forgattam a bulvárfilmemet. Ha Tündének a több kapcsolata is ilyen volt, több millió forintot zsebelhetett be a tévécsatornáktól és magazinoktól. Egyébként egész idő alatt Tündének valós randevúi is voltak, de ezeket soha nem tárta a nyilvánosság elé. Úgy tűnik, ez az időszak véget ért a „dekoratív médiaszemélyiség” életében.
– Szerintem mostani párjával, Károllyal valódi a szerelem, remélem, többé nem szorul rá Tünde, hogy kapcsolatot hazudjon magának – tette hozzá az egykori álbarát, akinek állításai ellen Kiszel felháborodottan tiltakozott… Tovább a Kiszel álszeretőkkel keresett pénzt teljes cikkre.

Gerencsér Tomi: Kiszel Tünde nem egy mocskos hazudozó!
“Megjelent egy újságcikk arról, hogy én Tünde ellen fordultam, de ezt szeretném megcáfolni, mert én soha, semmilyen formátumban semmi rosszat nem mondtam róla, és a szavaimat úgy forgatták ki, ahogy lehetett. Azt írták, hogy én állítólag azzal vádolom a Tündét, hogy Ő kitalált mindenféle dolgot, és kamu dolgok voltak a szeretői, majd mindezzel milliókat keresett… Na most én ilyet nem mondtam!” – mondta el a tabutv.hu riporterének Gerencsér Tomi a Bors mai cikkére reagálva.

A rendező azonban azt bevallotta, hogy anno nem magától állt ki a nyilvánosság elé azzal, hogy Ő Kondor Csaba volt párja. “Hónapokon keresztül győzködtek újságírók, hogy vállaljam be ezt a dolgot, de aztán ez annyira elfajult, hogy később azzal is megkerestek, hogy legyek Mary Zsuzsi fiatal fiújának a szeretője. Azt tudom mondani, hogy az egy gusztustalan, mocskos dolog, ami ma Magyarországon bulvár média szinten zajlik!” – meséli a Tabu Tv internetes videójában Gerencsér Tamás.

“Tünde fel van háborodva és nem tud mit tenni, viszont én fogok! Ügyvédhez fordulok, és mind a nyomtatott, mind az elektronikus sajtóban megjelent hazug állításokat leírókat be fogom perelni. Hogy jön ahhoz bárki, hogy a Tündét bántsa?! Mit követett el az a nő?! Azt, hogy van egy fehérnemű gyűjteménye, vagy naptárt csinált?! Ez a nő soha senkinek nem ártott, nem szólt be senkinek, nem egy mocskos hazudozó, nem áskálódik senki ellen, Ő egy becsületes, aranyos, kedves… egy kicsit butuska nő, de senkinek sem ártott!” – osztotta meg a tabutv.hu-ra klikkelőkkel Gerencsér Tomi, aki mélyen felháborodott az eseten.

enhu