Prostinak fizetett a svéd miniszter

Fizetett szex miatt kényszerült távozásra a korábbi munkaügyi miniszter, Sven Otto Littorin! A miniszter lemondásának okául három gyermekének elhelyezési perét jelölte meg, de pechjére jelentkezett egy örömlány az Aftonbladet című svéd napilapnál, kiteregetve a szaftos részleteket.
Ezek szerint Littorin négy évvel ezelőtt 2000 svéd koronát – azaz valamivel több mint 55 ezer forintot – fizetett ki egy kétórás együttlétért. Az Anna nevű prosti mindezt úgy igazolta a lapnak, hogy átadott egy évekkel ezelőtti ügyféllistát: az újságírók a „Peter” álnév mellett megtalálták Littorin mobilszámát.
Svédországban büntetendő, ha valaki szexért fizet. A minisztert így akár egy év börtönre is ítélhetik.


Kattints (koppints) a képre, vagy IDE és új dimenzióba kerül ez élvezés az életedben!


Iratkozz fel a levelezőlistánkra, értesítést küldünk ingyenes hozzáféréssel amikor a Tagi tartalom újra elérhető lesz. Ha érdekelnek szexhírek, ingyenes xxx erotika és kedvezmények erotika témában.
[newsletter_form]

Ami rád vár az több ezer pornófilm, videó és képek tagoknak, pornófilmek és videók, szexmozi, pornóképek, rar pornó, videómegosztó, magyar amatőr és profi pornós lányok.


Szuper SZEX SHOP BLOG és tuti POTENCIANÖVELŐK!


Ezeket láttad már?

Vibrátorokkal szeretkezik Ziegler Nikoletta és Nagy Eliza

Az is érdekes eset volt, amikor egyik leszbijelenet után, a lányok mondták, hagyjuk magukra őket [...]

Olcsóbb lett az élvezet, jó potencianövelők kaphatók

A Viagra a leggyakrabban hamisított gyógyszer a világon a kék tabletta, amihez interneten, utcán, piacon [...]

Szexuális termékek ajánlója a legjobb szexhoptól, az INTIM CENTER minden nap nyitva!

A N°1 szexshop Budapest belvárosában, minden nap nyitva tart ✓ Nőket, férfiakat és párokat szeretettel [...]

Szexshop cikkek és bejegyzések az Intim Center szexbolt oldaláról

Az erotikus üzletek polcain bemutatott áruk hozzájárulnak az új érzéki érzések mélységébe való merüléshez, segítenek [...]

enhu